.

Chantilly - rytuały pielęgnacyjne

Witaj w Chantilly,

 

miejscu, które swoją magię kreuje poprzez fascynację światem zmysłów. Wierzymy, że w czasach nakłaniających do życia w ciągłym pędzie i rywalizacji, należy szczególnie dbać o stworzenie warunków do spędzenia czasu z samym sobą, troszcząc się o swoje ciało i duszę.
 
Chantilly to nęcące kompozycje zapachowe, naturalne składniki, kusząca kolorystyka i intrygująca struktura kosmetyków, zachowanych w romantycznym, kwiecistym i figlarnym stylu Vintage.
 
Chantilly symbolizuje instynktowną kobiecość i siłę w poszukiwaniu esencji duszy.

Poznaj serię produktów różanych o słodkim i nabrzmiałym aromacie z lekką orientalną nutą. Zapach zaufania i radości przywołujący na myśl ból oczekiwania i nadziei. Nuta jest słodka, delikatna, symbolizuje miłość, uczucia i emocje.
 
Sprawdź kompozycję z Jaśminem. Zmysłowym kwiatem nocy, który dzieli się swoim zapachem tylko o świcie i o zachodzie słońca. Upajający, gorący, przywołuje na myśl magiczny świat i zaciera granice pomiędzy nim, a rzeczywistością. Zapewnia dobre samopoczucie i poczucie szczęścia.
 
Daj się zaprosić do świata wanilii. Słodkiego, ciepłego zapachu dzieciństwa. Daje wsparcie, zapewnia dobre samopoczucie, pomaga stawić czoło trudnościom, łagodzi napięcia. Kilka kropel wystarczy by wyrazić uczucia i kierować odruchami serca...

Czekamy na Ciebie,

Zespół Chantilly