.

Chantilly - rytuały pielęgnacyjne


Współpraca

Kosmetyki Chantilly zapewnią przyjemność nawet najbardziej wymagającym miłośnikom pielęgnacji, dlatego współpracujemy z salonami i hotelami SPA & Wellness, Day SPA, studiami urody oraz studiami masażu. Kosmetyki Chantilly oferujemy także stacjonarnym sieciom handlowym, butikom kosmetycznym oraz sklepom internetowym.

Oferowane produkty

Chantilly to wysokiej jakości artykuły pielęgnacyjne, produkty do kąpieli oraz akcesoria. Zmysłowe rytuały piękna Chantilly to recepta dla zwolenniczek i zwolenników naturalnej, wysokiej klasy pielęgnacji. Kosmetyki Chantilly to efekt wieloletnich doświadczeń najlepszych specjalistów, którzy cenią sobie połączenie naturalnego piękna z intensywną nutą przyjemności. Każdy z produktów trafia do estetycznego opakowania w stylistyce vintage. Na naszą gamę pielęgnacyjną składają się:

• Mleko do kąpieli na bazie mleka koziego, które nadaje skórze gładkości, dzięki efektowy oczyszczenia i wygładzenia

• Cukrowy peeling do ciała oczyszcza ciało i poprawia koloryt skóry

• Aksamitne masło do ciała dodaje skórze elastyczności, odżywia i chroni ją przed zewnętrznymi toksynami

• Zestawy prezentowe skomponowane z kosmetyków Chantilly o ciepłych aromatach i relaksujących właściwościach

• Akcesoria do rytuałów pielęgnacyjnych dopełniają linie produktów kosmetycznych, zapewniając holistyczny, zmysłowy, pełen aromatów rytuał piękna

Wysoka jakość Chantilly

Kosmetyki Chantilly powstają na bazie składników premium o potwierdzonym, dobroczynnym działaniu na skórę i włosy. Wyroby Chantilly są niezwykle bogate w aromaty, co potęguje przyjemność rytuałów oraz stanowi ich niewątpliwy wyróżnik. Akcesoria kosmetyczne i pielęgnacyjne są uzupełnieniem linii kosmetycznej, które dopełniają oferowane przez nas rytuały piękna. Stawiamy nie tylko na dopracowane produkty, powstałe w oparciu o rygorystyczne standardy, ale również na terminowość oraz rzetelność dostaw.

Kontakt

Jesteś zainteresowana/-y nawiązaniem współpracy Twojej firmy z Chantilly?

Napisz do nas, na adres: biuro@chantilly.pl