.

.

Zestaw DOUBLE ROSE

Zestaw DOUBLE ROSE zawiera 4 bomby kąpielowe o zapachu różanym oraz sól do kąpieli himalajską z płatkami róż

Zawiera 4 kule kąpielowe o zapachu różanym z dodatkiem olejków migdałowych oraz wody różanej. Pozwalają na zrelaksowanie ciała oraz regenerację naskórka dzięki naturalnym składnikom.

Gruboziarnista sól do kąpieli z płatkami róż to fantastyczny dodatek do kąpieli. Nie narusza naturalnego pH i nadaje się do skóry wrażliwej. Użyta jako dodatek do kąpieli regeneruje i odżywia skórę, uśmierza ból oraz redukuje stres.

Waga: 1440g

86,94 zł
Brutto
Ilość:

Zestaw zawiera 4 bomby kąpielowe o zapachu różanym oraz sól do kąpieli z morza śródziemnego z płatkami róż

Skład ROSE i WHITE: soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek różany, olejek z grejpfruta, hydrolat różany, płatki róży damasceńskiej, puder Mika.

Skład GEMMA i PETAL: soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek różany, olejek z grejpfruta, hydrolat różany, suszone róże, puder Mika.

Waga: 4x 110g

Sól do kąpieli z Morza Śródziemnego z płatkami róż 1 kg

Gruboziarnista sól do kąpieli z płatkami róż to fantastyczny dodatek do kąpieli. Dzięki pochodzeniu różni się od standardowej soli morskiej. Jest bowiem bogatsza w magnez, brom, wapń i fosfor. Nie narusza naturalnego pH i nadaje się do skóry wrażliwej. Użyta jako dodatek do kąpieli regeneruje i odżywia skórę, uśmierza ból oraz redukuje stres.

Waga: 1000g

Chantilly
100 Przedmioty

Proponowane produkty