.

.

Zestaw ROSE ROSE

Zestaw ROSE ROSE

Zawiera w sobie komplet kul różanych w ozodobny pudełku SOFT ROSE oraz sole kapielowe różane. Ten zestaw pozowli na domową różaną pielęgnację. Kule kąpielowe lekko odżywią skórę i nadadzą jej różanego zapachu a skóra pozostanie oczyszczona dzięki zbawiennemu działaniu soli.

Waga: 1440g

95,00 zł
Brutto
Ilość:

Podwóje działanie róży może zostać użyte w codziennej pielęgnacji.

Rytuał spa należy rozpocząć od kąpieli w soli, najlepiej około 20 minutowej, to pozowli oczyścić skórę. Nastepnie do czystej wody nalezyw rzucić kulę kąpielową która pozwoli zadbać o nawilżenie naszego ciała

Zestaw SOFT ROSE - różane kule do kąpieli.

Relaksująca kule do kapieli o zapachu róży wzbogaconej olejkiem ze słodkich migdałów. Dzięki użyciu wody różanej i płatków róż skóra nabiera przyjemnego, lekko słodkiego zapachu. Kula różana idealnie sprawdza się w formie dodatku do relaksującej kąpieli. Zapakowane w estetyczne pudełko z kwiatowym motywem. W zestawie znajdują się 4 kule.

Skład ROSE i WHITE: soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek różany, hydrolat różany, płatki róży damasceńskiej, puder Mika. 

Skład GEMMA i PETAL: soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek różany, hydrolat różany, suszone róże, puder Mika 

Waga: 4x 110 g

Wysyłka w 24h!

Sól do kąpieli z Morza Śródziemnego z płatkami róż 1 kg

Gruboziarnista sól do kąpieli z płatkami róż to fantastyczny dodatek do kąpieli.  Dzięki pochodzeniu z Morza Śródziemnego różni się od standardowej soli morskiej. Jest bowiem bogatsza w magnez, brom, wapń i fosfor. Nie narusza naturalnego pH i nadaje się do skóry wrażliwej. Użyta jako dodatek do kąpieli regeneruje i odżywia skórę, uśmierza ból oraz redukuje stres.

INCI: maris salt (dead sea salt), rosa damascena flower patels, citrus grandis pił (limonene, linalool), aniba rosaeodora oil (linalool, greaniol, limonene, citral)

Waga: 1000g

Chantilly
98 Przedmioty

Opis

Zapach
Różany

Proponowane produkty